Oskar Bergman akvarell
2011-12-08
113240
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGMAN, Oskar, (1879-1963): "Höstdagsjämning", signerad och daterad Oskar Bergman 1958, akvarell, 37x55 cm