Peter Dahl färglitografi
2011-12-06
113197
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -78, 317/460, färglitografi, 37x28 cm