Peter Dahl färglitografi
2011-12-05
113185
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad Peter Dahl, 183/210, färglitografi, 91x64 cm, i mapp