Nils Kölare färglitografi
2011-12-05
113173
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad NKölare -79, 49/70, färglitografi, 36x54 cm