Stig Claesson färglitografi
2011-12-05
113162
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Vy över Stadshuset, signerad och daterad -76, färglitografi, 188/300, 43x50 cm