Champagnestrutar i slipat glas 1800-tal
2011-12-05
113118
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 4 st, graverad dekor, 1800-tal, höjd 17,5 cm
Nagg