Teodolit i mässing Throughton & Simms

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

TEODOLIT, mässing, 1800-talets andra hälft, signerad Throughton & Simms (versam 1826-1922), höjd 37 cm

113114

2011-12-05