Urna i porslin Kina
2011-12-05
113098
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, dekor i emaljfärger av man ridande på drakhäst och drakflygare, höjd utan lock 32 cm
Skador i form av fotringsnagg och stjärnspricka