Anton Genberg oljemålning
2011-12-05
113089
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GENBERG, Anton (1862-1939): Sommarlandskap, signerad och daterad Anton Genberg 1920, olja på duk, 50x73 cm