Oljemålning hamnmotiv
2011-12-04
113062
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Hamnmotiv, olja på duk, 52x79 cm