Einar Jolin litografi
2011-12-04
113059
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Vy över Riddarholmen, signerad Jolin, 174/360, färglitografi, 37x56 cm
Gulnad