Hans Hammarskiöld fotografi
2011-12-07
113026
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HAMMARSKIÖLD, Hans (född 1925): "Ulagapsskärret, Hallands Väderö, 1978", signerad Hans Hammarskiöld på baksidan, fotografi, 21x27 cm
Skador