Ivar Arosenius krita
2011-12-03
112747
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AROSENIUS, Ivar (1878-1909): "Den husville Backus",
signerad och daterad IA 02, krita/gouache på papper, 36x40,5 cm
Pappersskada