Philip von Schantz litografi
2011-12-02
112672
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Röda vinbär, litografi, signerad numrerad 122/150, 62x49 cm