Tallrfikar Meissen
2011-12-02
112664
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st., Meissen, polykrom dekor av ströblommor, diameter 21,5 cm
Förgyllning med smärre slitage