Anders Zorn osignerad etsning
2011-12-02
112607
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar", ur Ord och Bild, osignerad etsning, 17,8x12 cm