Mats Hådell färglitografi
2011-12-01
112577
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÅDELL, Mats (1958): Norrskär, signerad och numrerad, Mats Hådell, 137/360, färglitografi 58x84 cm