Takplafond i bemålat skinn
2011-12-01
112526
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKPLAFOND, 1930-tal, bemålat skinn, signerad och daterad E Lindelöf-33, diameter 59 cm
Slitage