Martin Åberg oljemålning
2011-12-01
112480
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅBERG, Martin (1888-1946): Landskapsmotiv, intyg a tergo, olja på pannå, 43x54 cm
Smärre krackelyrer