Pär Lindblad oljemålning
2011-12-01
112473
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDBLAD, Pär (1907-1981): Komposition, signerad Pär Lindblad, olja på duk, 46x73 cm