Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, förgylld, rund krönt av fågel

Delar saknas

112387

2011-12-01