Mikael von Essen akvarell
2011-12-01
112323
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ESSEN, Mikael von, (född 1895-): Stockholmsmotiv, signerad och daterad M von Essen 1947, akvarell, 38x25 cm