Erik Höglund färglitografier
2011-11-30
112309
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Erik (1932-1998): 2 st., Figurkompositioner, signerade EH-91, färglitografier, 31x23 cm vardera