Oljemålning porträtt
2011-11-30
112300
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Kvinnoporträtt, signerad Leonard , Paris ..., olja på pannå, 33x26 cm
Uppfodrad, smärre färtgbortfall