Byrå
2011-11-30
112244
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, trelådig, 1800-tal, med draghandtag i mässing, höjd 86, 104x52 cm
Nyckel saknas, slitage