Målningar 1800-tal
2011-12-04
112233
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1800-tal) 1 par, Interiörbild, signerade, olja på duk, 34x24 cm vardera