Oidentifierad konstnär oljemålning
2011-11-30
112223
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tre hundar, bär signatur, olja på duk, 24x34,5 cm
Stort hål i duken