Max Book olja/collage
2011-11-30
112218
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BOOK, Max (född 1953):L "Avskyddet", signerad och daterad på baksidan MM Book 1986, olja och collage på duk, 77x88 cm