Skrin i silver Tyskland
2011-11-29
112212
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIN, silver, Tyskland, svenska importstämplar, invändigt med förgyllning, på fyra fötter, rokokodekor, vikt ca 200 g