Blomsterstilleben
2011-11-30
112178
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONNSTNÄR, 1800-tal, Blomsterstilleben i insjölandskap, signerad och daterad J Hansson 1874, olja på duk, 53x69 cm