Charles Monginot oljemålning
2011-11-30
112148
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONGINOT, Charles (1825-1900): Landskap med hus, signerad och daterad -89, olja på duk, 47x33 cm