Byrå gustaviansk stil
2011-11-29
112132
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, höjd 85, 75x47 cm
Fanerskador, spräckt ben, nyckel saknas