Karl-Axel Pehrson litografi
2011-11-29
112066
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad-83, 167/385, färglitografi, 50x30 cm