Olle Nordberg oljemålning
2011-11-29
112061
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Landskap med gärsgårdar, signerad och daterad Olle Nordberg -42, olja på pannå, 30x40 cm