Slaglåsstudsare av Kappel

Slaglåsstudsare av Kappel
Slaglåsstudsare av Kappel
Slaglåsstudsare av Kappel
Slaglåsstudsare av Kappel

Klubbat för:

8 400 SEK

1 500 SEK

SLAGLÅSSTUDSARE, dansk, signerad H Kappel Copenhagen, ändrad från flintlås, längd 124 cm

Kolvbräcka, stockskador

112043

2011-11-28