Peter Freudenthal litografi
2011-11-27
112029
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och numrerad Peter Freudenthal 1975, 36/50, färglitografi, bladstorlek 78x59 cm
Fuktfläckar