Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, fasettslipat glas, förgylld, 85x81 cm

Smärre skador

112008

2011-11-29