Gerda Tirén akvarell
2011-11-28
111986
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TIRÉN, Gerda (1858-1928): Martins gåfva - bokillustration, signerad Gerda Tirén, akvarell och tusch, 43x30 cm
Uppklistrad på kartong