Erland Cullberg oljemålning
2011-11-27
111932
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931): "Vimmelkant", signerad E. Cullberg, datering a tergo 2003, olja på duk, 72x59 cm
Smärre färgbortfall