Sablar

Sablar
Sablar
Sablar
Sablar
Sablar
Sablar
Sablar
Sablar
Sablar
Sablar

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

SABLAR, 3 st., VÄRJA, 1800-tal

Skador, saknade delar

111896

2011-11-28