Slaglåspistol 1700-tal

Slaglåspistol 1700-tal
Slaglåspistol 1700-tal
Slaglåspistol 1700-tal
Slaglåspistol 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

800 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, 17010-tal, ändrad från flintlås, oktagonalt kammarstycke, graverat lås, almstock med graverade mässingsbeslag, längd 42 cm

Personnummermärkt, skador

111881

2011-11-28