Klubbat för:
1 700 SEK
800 SEK
SLAGLÅSPISTOL, svensk, 17010-tal, ändrad från flintlås, oktagonalt kammarstycke, graverat lås, almstock med graverade mässingsbeslag, längd 42 cm
Personnummermärkt, skador
111881
2011-11-28