Lage Lindell färglitografi
2011-11-26
111852
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 15/35, färglitografi, 28x42 cm