Matgrupp 1960-tal jakaranda
2011-11-27
111795
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MATGRUPP, 9 dlr, 1960-tal, jakaranda, bestående av, bord, stolar, 9 st, höjd 83, 150x100 cm, bordsskiva bredd 70 medföljer
Lös ryggbricka, en ryggbricka med fanérskador, sitsar med torkat skumgummi, slitage