Knut Norman oljemålning
2011-11-26
111781
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORMAN, Knut (1896-1977): Fiskeläge med segelbåtar, signerad och daterad Knut Norman, olja på pannå, 46x54 cm
Smärre färgbortfall