Stereoskop med glasbilder

Stereoskop med glasbilder
Stereoskop med glasbilder
Stereoskop med glasbilder
Stereoskop med glasbilder

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

STEREOSKOP MED GLASBILDER, cirka 40 st., 1900-talets början, valnöt, höjd 39,5 cm, bilder med motiv från bl a Paris, Venedig m fl italienska städer, Edinburgh

Obetydliga skador

111762

2011-11-28