Takarmatur 1930/40-tal
2011-11-26
111752
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1930/40-tal, med fem glasksupor, höjd 58 cm
Slitage