Gösta Werner akvarell
2011-11-26
111749
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989): Komposition, signerad G Werner, akvarell på papper, 28x30 cm