Reinhold Ljunggren färglitografi
2011-11-25
111737
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Ringmuren Visby, signerad R. Ljunggren, 130/350, färglitografi, 28x39 cm