Peter Dahl färglitografi
2011-11-25
111727
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 44, signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x42 cm