Peter Dahl färglitografi
2011-11-25
111724
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 30, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x28 cm